Apartmán 1

Vhodný pro ubytování až 6 osob.

Nachází se zde manželská postel (180 x 200 cm) a patrová postel s vysouvací přistýlkou. Přistýlka je řešena jako nižší dřevěná postel o rozměru 80 x 190 cm. Dále je zde pro hosty rozkládací pohovka - po rozložení vznikne lůžko o rozmětu 104 x 180 cm.

Apartmán 2

Vhodný pro ubytování až 9 osob.

Nachází se zde 2 samostatné ložnice. V každé ložnici je manželská postel (180 x 200 cm) a klasické jednolůžko (90 x 200 cm) s vysouvací přistýlkou. Přistýlka je řešena jako nižší dřevěná postel o rozměru 80 x 190 cm. Dále je zde pro hosty v obývací kuchyni rozkládací pohovka - po rozložení vznikne lůžko o rozmětu 104 x 180 cm. Při ubytování 4 a více hostů jsou hostům k dispozici obě ložnice.

Apartmán 3

Vhodný pro ubytování až 9 osob.

Nachází se zde 2 samostatné ložnice. V každé ložnici je manželská postel (180 x 200 cm) a klasické jednolůžko (80 x 200 cm) s vysouvací přistýlkou. Přistýlka je řešena jako nižší dřevěná postel o rozměru 75 x 190 cm. Dále je zde pro hosty v obývací kuchyni rozkládací pohovka - po rozložení vznikne lůžko o rozmětu 104 x 180 cm. Při ubytování 4 a více hostů jsou hostům k dispozici obě ložnice.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

    • vlastní sociální zařízení: toaleta, sprcha, umyvadlo, zásobník s tekutým mýdlem, zrcadlo, skříňka a věšáčky na odložení věcí
    • předsíň: věšáková stěna na odložení oblečení a bot, lednička s marzničkou
    • vybavená kuchyňská linka - sklokeramická deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, automatický kávovar na zrnkovou kávu, digestoř, veškeré vybavení pro vaření a stolování
    • úložné prostory pro uložení věcí
    • pohovka, stůl a židle, lůžka, noční stolky
    • TV, připojení k wifi
    • ručník a osuška pro každého hosta

    Apartmány jsou vytápěny tepelným čerpadlem s podlahovým topením.

Společné prostory

 Ubytovaným hostům je k dispozici velká garáž určená pro uschování sportovního či jiného vybavení. Zde je možné dobít elektrokola.