RYBÁŘSKÁ CHALUPA

 

UBYTOVÁNÍ

Chalupa se dělí na 3 apartmány.

Apartmán č. 1 je určen pro maximálně 6 hostů. Nachází se v přízemí chalupy. Má vlastní vchod, sociální zařízení, vybavenou kuchyni a velkou obytnou ložnici.

Apartmán č. 2 a 3 se nachází v podkroví v prvním podlaží. Každý je určen až pro 9 hostů. K oběma apartmánům vede společné schodiště. Každý apartmán má vlastní předsíň, sociální zařízení, obytnou vybavenou kuchyni a dvě samostatné ložnice.

RYBOLOV A SLUŽBY ZDARMA K UBYTOVÁNÍ

Ubytovnaní hostné mají možnost zdarma chytat ryby ve dvou rybníčcích v těsné blízkosti chalupy. Ryby se loví metodou – chyť a pusť. K dispozici je rybářská pramice.

Všichni ubytovaní mají k dispozici wifi připojení, gril, ohniště, rybářskou loďku a parkování na zpevněných plochách u chalupy.

Hostům je k dispozici společná velká uzamykatelná garáž k uschování sportovního vybavení, či kol a elektrokol. Elektro kola je možné zde nabít.

INTERIÉR A VYBAVENÍ

Chalupa bue prvně otevřena v červnu 2023. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyní s automatickým kávovarem na zrnkovou kávu a dalšími spotřebiči. V každém apartmánu také najdete lednici s mrazničkou, TV, připojení k wifi, šatní skříně a další klasické vybavení, potřebné pro Vaši pohodlnou dovolenou.

V koupelnách jsou k dispozici sprchové kouty, zrcadla, toaletní papír a zásoba tekutého mýdla.

Každý ubytovaný host má k dispozici jeden ručník a jednu osušku/ pobyt.

SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVÉ VYŽITÍ

Hosté si mohou domluvit exkurzi na místní rodinné farmě, krmení a mazlení se se zvířátky, jízdu zemědělskou technikou, podílení se na práci na farmě či v lese, a jiné.

Ubytovaným hostům můžeme zajistit pozorování divoké lesní zvěře z našeho posedu.

Chalupa je ideálním výchozím místem pro cyklistiku. Sto metrů od chalupy vede cyklostezka 1046 Pamětí Novohradska.

V zimě je možné sáňkovat na naší hrázi, která je dlouhá cca 20 metrů. Nejbližší běžecké trasy jsou vzdálené 10 m, sjezdovky 24 km.

Moderní koupaliště (vstup zdarma) – 4,5 km od chalupy.

OKOLÍ

Chalupa se nachází v krásné přírodě mezi pastvinami,  nedaleko lesa, na území Přírodního parku Novohradské hory a na západním okraji novohradské rybniční soustavy. Nedotčená příroda v Novohradských horách je ideální pro výlety a cykloturistiku. V blízkosti chalupy se nachází velké množství turistických cílů i míst, kde téměř nikoho nepotkáte. Více v záložce „tipy na výlety“.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K UBYTOVÁNÍ

Každý host je povinen seznámit se s ubytovacím řádem, zásadami zpracování osobních údajů a podmínkami storna.

Všechny apartmány jsou nekuřácké.

Chalupa je součástí rodinné farmy, v jejímž okolí se pohybují volně zvířata. Není proto vhodná pro hlasité oslavy a ani přítomnost pejsků.

Rybníky u chalupy nejsou vhodné pro koupání.

Trhání ovoce a jiných plodů okolo chalupy, rybníků a cest není povoleno, mají svého majitele.

Objekt je monitorován kamerovým systémem.